Jack & Jones – oblíbená značka pro mladé muže

modni znacka Jack and Jones

Příběh značky Jack & Jones začíná v roce 1990, kdy první kolekce této značky, zaměřená na mladé muže  spatřuje světlo světa na modních veletrzích. Výsledek převyšuje všechna očekávání a vzniká tak nová, úspěšná módní značka. V následujících letech se pak Jack & Jones projevuje jako jedna z nejsilnějších značek na trhu a má během několika let stovky nových obchodů. I dnes je Jack & Jones jedna z předních evropských výrobců pánských oděvů s více než tisícovkou obchodu ve 38 zemích a oděvy jsou prodávány díky velkoobchodním partnerům po celém světě. Džíny jsou dodnes považovány za hlavní produkt a páteř společnosti. Značka drží vysokou úroveň kvality a na oblečení je vidět špičková práce. Jack & Jones je prezentován pěti unikátními (pod) značkami, které jsou navrhovány nezávislými kreativními týmy, kdy každý z nich má svůj originální přístup, nápady a návrhy. Všichni nabízejí širokou škálu pánských oděvů pro každou příležitost.

informace o módní značce Jack and Jones

Jack & Jones Vintage Clothing

Vyrábí džínové oblečení, které oslavuje okamžiky v minulosti. Kvalitní oděv inspirován pánskými oděvy z 20. století, se zaměřením na detaily a autenticitu. Značka kombinuje hluboké znalosti historických oděvů s touhou inovovat. Výsledkem je moderní oblečení, které je však jako staré-známé. Skutečné oblečení pro skutečné muže.

Premium by Jack & Jones

Skandinávská značka pánských oděvů, pro jedince, kteří hledají skutečný styl. Vyrábí moderní a luxusní oblečení. Nadčasové spojení moderního minimalismu a klasické elegance.

Originals by Jack & Jones

Má kořeny v džínovém oblečení, ale je oživena prvky z pouliční kultury. Jde o městské DNA, kultury mládí, která vyžaduje kreativní a individuální vzhled ručně kreslené grafiky. Vyrobena pro každodenní stylové nošení.

Core by Jack & Jones

Je streetwear s kořeny ve sportu, neformální oblečení s odvážnými kontrasty a grafickými prvky, které vytvářejí pevné jádro s čistými liniemi, černobílými barvami a výraznými uměleckými směry. Jack & Jones Core je jako uniforma do ulic.

Jack & Jones Tech

Vyjadřuje místo, kde se výkon sportovního oblečení setkává s pohodlností neformálního oblečení. Z této fúze přichází multifunkční sportovní oblečení vyvinuté pro aktivní muže. Vždy připravené. Pokročilé textilie a funkce znamenají, že Tech pracuje tvrdě ve všech situacích. Značka vyrábí vše od oblečení pro cvičení, přes oděv na procházky až po oblečení do města. Tech poskytne multifunkční sportovní módu.

Jack & Jones Intelligence

Je postavena na vizi přetváření džínových oděvů a jejich přístupnosti široké veřejnosti. Vyrobeny s ohledem na nové trendy, ale také na vaše denní tradice. Módní, cenově dostupné a vysoce kvalitní džínové oblečení.

Jack & Jones Footwear

Vytváří zábavné a individuální boty pro módní muže.

Zakoupit oblečení značky Jack & Jones