Klasické i elegantní dámské spodní prádlo na Onlyshe

Svět dámského spodního prádla

Svět dámského spodního prádla je pestrý. Každá žena se ráda cítí nejen komfortně, ale také sebevědomě. K tomu je potřeba, aby byla vnitřně spokojená s výběrem prádla, které ji přesně bude sedět, bude se jí líbit designově a bude se v něm cítit pohodlně.

Pro tento účel jsme vytvořili na webu Onlyshe série recenzovaných a doporučovaných produktů, které budou splňovat požadavky z hlediska kvality provedení, designu i ceny. Vytvořili jsme také rádce pro dámské spodní prádlo, který Vám pomůže například s výběrem správného druhu podprsenky a její velikosti. Nebo poradí s tipy ohledně výběru těch neideálnějších jednodílných nebo dvoudílných plavek.

Zdravé, pohodlné i svůdné podprsenky

Výběr dámské podprsenky bude zábava a prožitek z nakupování. Široký výběr podprsenek bez kostic, s push-up, sportovních, vyztužených, nevyztužených, sportovních nebo druhu Bardot, které krásně zakulatí a vytvarují poprsí.

Kalhotky pro každodenní pohodu nebo luxusní tanga

Skvěle vypadající kalhotky různých střihů a typů. Doplněné ozdobnými detaily, které krásně zvýrazní jednotlivé kousky a vytvoří z každého originál. Často se využívá krajky nebo síťoviny, která dodává produktům svůdnost a nádherný vzhled. Využívá se také mikrovlákna pro maximální jemnost. Na webu najdete také modely tang značky Calvin Klein, které vyžadují pozornost. Nepřehlédnutelný design si zamilujete.

Stahovací i volnější dámské body

Zahřejí a nepřipustí, aby Vám táhlo na záda. Dámské body, to je multifunkční a luxusní spodní prádlo 2v1.  Zvýrazní ženské křivky a postavu tvaruje k dokonalosti. Doporučujeme podívat se také na zajímavé zeštíhlující modely nebo rafinované průsvitné kousky do pohody i nepohody.

Pro relaxaci a lenošení v županu

Župánky to je kategorie sama pro sebe. Určitě se podívejte na heboučké dámské župany z mikroplyši, i na svůdné kousky z lesklého a jemného saténu. Hodí se hlavně po horké koupeli. A zejména v zimním období.

Plavky pro žhavé léto

Jednodílné i dvoudílné skvosty pro dámy, které vytvarují postavu, zvýrazní ňadra nebo dokáží postavu naopak opticky zeštíhlit. Modely k moři i bazénu nebo jen pro letní opalovačky. Využijte určitě rádce výběru dámských plavek nebo jen tak brouzdejte a těšte se na dovolenou s novým modelem.